Smartia FC80

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem rrethimi shumëformësh

Përshkrim

SMARTIA FC80 është një sistem rrethimi i avancuar dhe shumëformësh me një gamë të gjerë profilesh mbushese dhe elemente te tjere dekorative (dru i perbere, panel xhami dhe inoks), te vendosura midis kolonave.

Në të njëjtën kohë, ofron një shumëllojshmëri zgjidhjesh teknike dhe aplikimeve me një nivel të lartë inovacioni, duke qenë padyshim një mjet i vlefshëm për arkitektët dhe konsumatorët, të cilët mund të plotësojnë të gjitha nevojat teknike dhe estetike të një projekti.

 

Avantazhet

  • Përdoret më së shumti për ndërtime në shkallë të gjërë ( 3.0m gjërësia e kornizës)
  • Mundësia e sipërfaqeve të mbyllura pa patur probleme me presionin e erës (2.0m lartësia e rrethimit)
  • Zgjidhje dekorative të pafundme, dhe nivele të larta të personalizimit
  • Nivele të larta të inovacionit dhe përdorimi i materialeve të reja  (Woodalux®, korniza të veçanta , ndriçimi , etj.)
  • Zëvendësimi i blloqeve të betonit me profile prej alumini

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia FC80”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *