Smartia FC60

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem rrethimi prej alumini

Përshkrim

SMARTIA FC60 është një sistem rrethimi i kompletuar prej alumini me profile mbushëse sipas zgjedhjes suaj (alumin, Woodalux®) bashkangjitur kolonave, kryesisht në pjesën e jashtme. Ofron një dizajn të vazhdueshëm, linear dhe shoqërohet me zgjidhje funksionale të portave me një kanat të vetëm, me dy kanate dhe me rrëshqitje.

 

Avantazhet

  • Dizajn minimal me linja të drejta, pa pika të dukshme fiksimi
  • Shumëllojshmëri e zgjidhjeve teknike dhe propozime dizajni
  • Mundësia e kombinimit e aluminit me Woodalux®
  • Mundësia për ndërtime në shkallë të gjërë
  • Projektuar për lehtësi ndërtimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia FC60”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *