Dyqani

SMARTIA Barcode Cladding

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Veshja e Murit Barkod SMARTIA M7000 është seria ideale për ndërtime moderne, veshjen e murit, e aplikuar si brenda dhe jashtë duke përmirësuar estetikën e përgjithshme dhe nivelet e energjisë. Pa dyshim, ky është një mjet jashtëzakonisht i dobishëm për arkitektët që të dizenjojnë ndërtime mbresëlënëse, në një stil të veçantë, ndërtesa me hapësira të gjera për zyra dhe dyqane, rezidenca moderne, etj.

Kategori: Etiketë:

Përshkrim

-Estetikë moderne, diferencuese që shkon përshtat me trendet arkitekturore.

-Personalizim i pa limituar, falë gamës së profileve, zgjedhjes së ngjyrave dhe kombinimeve me ndriçimet LED, dru i përforcuar dhe sintetik (Woodalux®).

-Qendrueshmëri e lartë dhe aftësi për të mbuluar të gjithë ndërtesat.

-Lejon dhe mbron materialet izoluese.

-Rezistencë ndaj korrosionit, falë qendrueshmërisë së aluminit dhe trajtimeve të tij sipërfaqësore.

-Lejon aplikime teknike komplekse, p.sh., veshje të fasadës, dritare, dyer hyrjeje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTIA Barcode Cladding”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *