Dyqani

Koleksioni Mater

Kreativ Qeramika

Kërkoni cmim nga shitësi

Emri Mater që vjen nga materia nga italishtja, që kujton tokën e përdorur për të realizuar bazat e ketij koleksioni – është një produkt me sens protagonismi ne cdo projekt qe vendoset, me nje efekt me ndikim të madh vizual.

Është një koleksion industrial i aftë për të përcjellë të njëjtat ndjesi të një produkti artizanal, i përshtatshëm për hapësira banimi dhe tregtare, të brendshme dhe të jashtme.

Mater i prodhuar në përmasat 15x60cm, 60x60cm dhe 120x120cm, i disponueshëm në versionin bazë me sfond neutral në ngjyrat uni beige dhe uni moka. Duke u nisur nga këto dy module, koleksioni zhvillohet në gjashtë variante të tjera.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koleksioni Mater”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *