Dyqani

Kabinet Vere Asko

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

  • Kabineti i Verës ASKO Elements, vlerësuar me çmimin iF DESIGN AWARD 2021, si një nga produktet më të veçanta dhe më të arrira të një cilësie dhe dizajni të jashtëzakonshëm.
  • Kabineti i verës është projektuar me një mjeshtëri të shkëlqyer, i planifikuar ekzaktësisht, për të krijuar një vitrinë mahnitëse që adhuruesit e verës do ta duan.
  • Kabineti i verës ofron kushte ideale, për ruajtjen e verës ndër vite
  • Kapaciteti deri në 190 shishe vere
  • Ndërtuar në tre zona individuale të kontrollueshme të temperatures
  • Një veçori e dallueshme është aplikacioni shoqërues i kabinetit, i cili është i lidhur me Vivino, një program i cili shërben për grumbullimin e të informacionit të verërave, nëpërmjet skanimit të imazhit.
  • Çdo shishe mund të skanohet dhe regjistrohet në mënyrë dixhitale në mënyrë që koleksioni i verërave, përsa i përket sasisë dhe të dhënave, të menaxhohet në mënyrë të përsosur
  • Derë xhami dhe dorezë elegante

Përshkrim

ASKO ELEMENTS FREESTANDING WINE CLIMATE CABINET është një mënyrë inovative për t’u kujdesur për verërat. Duke përdorur dizajnin dhe teknologjinë më të fundit, ai ofron kushtet ideale, të përsosura gjatë shekujve, në të cilat mund të ruhen, vjetërohen ose shërbehen deri në 190 shishe verë – në tre zona individuale të temperaturës të kontrollueshme. Një veçori e pabesueshme është aplikacioni shoqërues i kabinetit, i cili është i lidhur me Vivino dhe bazën e të dhënave të tij të gjerë të informacionit të verërave. Çdo shishe mund të skanohet dhe regjistrohet në mënyrë dixhitale në mënyrë që koleksioni i verërave të menaxhohet në mënyrë të përsosur dhe informacioni rreth shijimit, ruajtjes, gatishmërisë për të pirë dhe shumë më tepër mund të aksesohet menjëherë. Zona e shërbimit ka një sistem drite të rregullueshme me ngjyra, ndërsa raftet prej druri dhe dërrasat ofrojnë një ekuilibër midis mjeshtërisë dhe teknologjisë së përparuar. Dizajni i kabinetit, me derën e tij prej xhami dhe dorezën elegante, e lejon atë të përzihet në mënyrë të përsosur në një hapësirë ​​jetese.

Juria e përbërë nga 98 ekspertë ndërkombëtarë të pavarur të dizajnit e vendosi kabinetin e verës ASKO Elements ndër më të lartat nga të gjitha arritjet brenda industrive kreative në vitin 2021, duke e vlerësuar atë me një çmim iF GOLD 2021. Çmimet nderojnë angazhimin e ASKO për mjeshtëri, ndërtim të qëndrueshëm, pasion për detaje, cilësi të shkëlqyer, teknologji të avancuar, funksionalitet të zgjuar, inovacione të qëndrueshme dhe produkte të dizajnuara me kujdes.

Vanto është partner zyrtar dhe i vetëm i ASKO në Shqipëri.
Vanto Showroom, Bulevardi  Gjergj Fishta,  Kompleksi Delijorgji, Tiranë

Vanto Instagram

Vanto Facebook

Vanto Website

Asko Albania Facebook

Asko Albania Instagram

Asko Albania Website

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabinet Vere Asko”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *