Dyqani

Grila jo të izoluara termikisht SMARTIA M13700

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Grila jo të izoluara termikisht SMARTIA M13700

Përshkrim

Kuti grile me perfomancë të lartë që montohet në pjesën e siperme të dritares. Me linja harkore ose të drejta, kanë një shumelojshmëri profiesh mbushëse dhe ofroje mbrojtje te maksimale Avantazhet Varietet i madh në aspektin e dizajnit dhe dimensioneve Pa zhurmë pasi minimizon zhurmën metalike dhe dridhjet Ideale për mbulimin e hapjeve të mëdha Sistem I lartë sigurie kunder hyrjes me dhune

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grila jo të izoluara termikisht SMARTIA M13700”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *