Axolute

Legrand Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Axolute kombinon dizajnin dhe teknologjinë në çdo detaj.

Dizajni: forma, materiale, finitura

  • Drejtëkëndore, eliptike dhe të holla – Disa nga format gjeometrike të Axolute;
  • Alumin që nuk nxihet, xham, drru, gur, lëkurë, plastikë e cilësisë së lartë – këto janë materialet me të cilat Axolute punon;
  • Një shumëllojshmëri finiturash për secilën formë; koveri bëhet shpesh element i dizajnit dhe adaptohet sipas gustove ose arredimit.

 

Teknologjia dhe funksioni

 

  • Gama e plotë e të gjitha funksioneve, të cilat të gjitha mund të përfundojnë me të njëjtën pamje;
  • Koordinimi i pamjes shtrihet edhe në sistemin e hyrjes me video, i cili përshtatet në mënyrë të përkryer me të gjithë sistemin;
  • Teknologjia dixhitale MyHome është gjithashtu e koordinuar dhe e integruar me dizajnin Axolute;

  • Ekrani dhe ndërfaqet që lejojnë mënyrat më të avancuara të ndërveprimit me sistemin plotësojnë ofertën teknologjike të Axolute.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Axolute”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *