Supreme S77

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem me hapje i izoluar

Përshkrim

Sistemi SUPREME S77 është propozimi i ALUMIL për izolime të larta, të cilat përmbushin standardet e larta të të gjitha tregjeve të avancuara dhe përfshijnë një dizajn modern. Kjo është zgjidhja ideale për projektet që kërkojnë performancë të lartë dhe siguri maksimale.

 

Avantazhet e Alumil Supreme S77:

  • Kursim të lartë energjie falë efiçencës së lartë të energjisë(Të certifikuara për Shtëpitë Pasive)
  • Nivel të lartë sigurie
  • Izolim akustik të jashtëzakonshëm
  • Lehtësi përdorimi dhe fuksionalitet të lartë
  • Dizajn Modern
  • Lehtësisht të aksesueshme në baze të specifikimeve për njerëz me aftësi të kufizuara dhe fëmijë
  • Variatet i gjerë tipologjishe dhe zgjidhjesh
  • Kualitet i vecantë me performancë të certifikuar
  • Rritje e ngarkesave statike dhe funksionalitet në rast kushtesh të rënda klimaterike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Supreme S77”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *