Dyqani

Ndriçuesi Royal Chandelier

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi ‘Royal Chandelier‘ patjetër që di të tërheqë vëmendjen. Dizajni është konceptuar nga Mario Nanni në vitin 2013. Është një ndriçues i përshtatshëm për ambjente të brendshme dhe me hijeshinë e tij është i gatshëm ti japë esencë një interieri. Gjendet në dy forma, rrethore dhe eliptike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Royal Chandelier”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *