Dyqani

Ndriçuesi Pagina

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Me dritë ju mund të vizatoni, shkruani, imagjinoni histori. Ky ndriçues përbëhet vetëm nga tre elementë: një fletë letre, një stilolaps dhe një LED. Një veprim simbolik, i pezulluar midis realitetit dhe imagjinatës. Një fletë e veçantë letre, e pajisur me gota mikro thithëse, mund të varet në çdo sipërfaqe, të lëvizet sipas dëshirës, ​​e rregulluar për të krijuar valë dhe efekte tre-dimensionale. Një faqe imagjinare në të cilën do të përjetësohen mendimet ndriçuese. Një stilolaps i vogël LED përfundon idenë, duke u futur në palosjet e fletës dhe duke krijuar kthesa të dritës së shpërndarë. Pagina valëzon sipërfaqen duke krijuar gjeometri të lëvizshme dhe të gjalla.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Pagina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *