Dyqani

Ndriçuesi i tavolinës Panthela

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Në 1971, Panthella u krijua nga arkitekti danez Verner Panton dhe që atëherë është njohur si një nga ikonat e tij më të njohura të dizajnit. Me siluetën e saj gjeometrike të formes së kërpudhave dhe me një ndriçim të butë , Panthella vazhdon të shërbejë si një shembull i bukur i ndriçimit brilant të Pantonit dhe modelit tërheqës të përjetshëm që tërheq hapësira.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi i tavolinës Panthela”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *