Dyqani

Mimicry

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Mimicry është një ndriçues i jashtëm i cili instalohet në mur me burim drite LED. Një ndriçues me emetim radial me një mbulesë të bërë nga një material natyral pjesërisht poroz i cili është rezistent ndaj kushteve më ekstreme të motit dhe i lyer me ngjyra me bazë uji, kjo ju jep mundësinë të zgjidhni një pajisje ndriçimi të integruar në mënyrë perfekte ose një kontrast me estetika e fasadës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mimicry”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *