Dyqani

Ndriçuesi Horo

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Minimal dhe esencial, Horo është frymëzuar nga dielli, një nga elementët më të vjetër në univers. Projektuar nga Pierre Gonalons, Horo ka një strukturë metalike dhe një difuzues xhami prizmi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Horo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *