Dyqani

Ndriçuesi Chaindelier

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Një lojë fjalësh midis zinxhirit dhe shandanit. Një ndriçues i ri por klasik. Një ndriçues i thjeshtë, por me personalitet të madh. Pothuajse një xhevahir. Një ndriçues që do të lejonte zgjidhjen e problemit të përjetshëm të decentralizimit. Një zinxhir i madh i artë përkulet nën peshën e vet, vizaton një parabolë të përsosur dhe ushqen rrjetën e dritës në pikën e poshtme.

Ari është metali par excellence, një metaforë për energjinë dhe dëshirën. Por është gjithashtu metali ideal për përcjelljen e rrymës elektrike. Shkëlqyeshëm me ndezje të artë si versioni modern i një ndriçuesi nga pallati i Versajës, por në të njëjtën kohë linear dhe i thjeshtë, ChainDelier mund të kompozohet sipas dëshirës, ​​duke e projektuar dritën lart ose poshtë, duke futur më shumë elementë, më shumë unaza.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Chaindelier”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *