Dyqani

Biblio

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Biblio është një koleksion ndriçuesish i projektuar nga UpO në 1995 dhe prodhuar nga marka e famshme Viabizzuno.

Biblio është një ndriçues i varur për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm me IP44. E bërë nga alumini ose bakri i oksiduar, me difuzor Ø355mm h.3000mm, me kabllo pezullimi h.3000mm të mbuluar me këllëf inox për montim në tavan.

Ngjyrat: kafe antike, e zezë, dhe gri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biblio”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *