Dyqani

Ndriçuesi The Question Mark

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi është projektuar në parimin e një sistemi reflektues, që lëshon një dritë pa shkëlqim, të drejtuar nga poshtë, ndërsa rrezaton një shkëlqim të këndshëm delikat. Nuancat janë bërë prej qelqi opal me tre shtresa të fryra manualisht, i cili është me shkëlqim sipër dhe mat në pjesën e poshtme, duke siguruar një shpërndarje të butë dhe uniforme të dritës.

Pjesa e sipërme e rregullueshme e llambës mund të anohet 45 gradë djathtas ose majtas duke e kthyer dorezën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi The Question Mark”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *