Dyqani

Atlantico

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Shezloni Atlantico nga Nardi është një shtesë elegante dhe e rehatshme në çdo hapësirë të jashtme. Dizejnuar me qëllim relaksimi, këto shezlongje kanë një dizajn modern dhe estetik që është funksional dhe i bukur. Bërë nga materiale cilësore, duke përfshirë rezinë dhe alumini të qëndrueshëm, Atlantico është ndërtuar për të  ofruar rehati të tejskajshme. Pavarësisht nëse po shijoni diellin pranë pishinës ose po lexoni një libër në ballkon, Atlantico nga Nardi janë zgjedhja e përkryer për një eksperiencë jashtme të rehatshme dhe elegante.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Atlantico”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *