Dyqani

Smartia S350

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Përshkrim
SMARTIA S350 është një sistem rrëshqitës i izoluar modern dhe fleksibël me një dizajn modern të sheshtë. Ai është ideal për rinovime ose rinovime falë lehtësisë së tij të ndërtimit.

Avantazhet:
-Dukshmëri maksimale dhe dritë natyrale, me vetëm 25 mm gjerësi në profilin e ndërthurur
-Qasje e lehtë me një prag të ulët, ideale për rinovime (versioni SMARTIA S350 LT)
-Kursime të konsiderueshme të energjisë, falë efikasitetit të energjisë së sistemit
-Shumëllojshmëri tipologjish, të pajtueshme me mekanizma të ndryshëm
-Cilësi e lartë me performancë të certifikuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia S350”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *