Ndriçuesi Pure

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Pure është një produkt shumë i shitur i të gjithë prodhimit të Slide dhe i bën të gjithë të dashurohen, falë butësisë dhe simpatisë së tij. Është një llambë tavoline e cila ka formën e një arushi dhe është e projektuar nga Lab81. Këta stilistë janë frymëzuar nga parimet e Lëvizjes së Lodrave, një degë e dizajnit e famshme në të gjithë botën. Ndriçuesi i tryezës Pure është bërë prej polietilenit me teknologjinë e derdhjes rrotulluese. Pure është një produkt shumëngjyrësh dhe ideal për të rriturit dhe fëmijët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Pure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *