Dyqani

Ndriçuesi Oblique

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi Oblique i projektuar nga Vincent Van Duysen në 2020.

Ndriçues tavoline me optikë asimetrike dhe i patentuar. Lentet speciale të patentuara tejkalojnë standardet e rregullta të ndriçimit për aplikim në mjedise pune dhe studimi, duke prodhuar vlera ndriçimi në sipërfaqen e punës më shumë se 1000 luks me mbrojtje të lartë dhe dridhje minimale.  Lidhja USB-C e integruar në bazën e pajisjes për të karikuar ndriçuesin. Një çelës ON/OFF është i integruar në bazë dhe përmban një kohëmatës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Oblique”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *