Dyqani

Ndriçuesi PH 5

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi PH5 siguron dritë 100% pa shkëlqim. Dizajni i tij bazohet në parimin e një sistemi reflektues me tre hijëzues, i cili drejton shumicën e dritës poshtë. Ndriçuesi lëshon dritë poshtë dhe anësore, duke ndriçuar kështu dhe veten.

Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Ju kerkojme ndjes, ky pjese e faqes nuk eshte e perkthyer

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi PH 5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *