Dyqani

Ndriçuesi Calvino

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi Calvino i dizenjuar ne vitin 2018 nga Davide Groppi. Një punë mbi plane dhe dydimensionale.

Hollësia dhe lehtësia janë komponentët themelorë të dizajnit të kësaj llambë. Një pasqyrë rrethore mund të orientohet sipas dëshirës për të ndriçuar dhe në të njëjtën kohë për të kapur hapësirën përreth.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Calvino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *