Dyqani

Ndriçuesi Movie

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi Movie është një mjet i mrekullueshëm për të “luajtur” me dritën. Një sistem RGB ju lejon të krijoni… të gjithë dritën në botë.

Të ndjesh dritën dhe ta përjetosh atë në të gjithë spektrin e saj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Movie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *