Dyqani

Arki-Sofa

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Arki-Sofa është një sistem divanësh i përshtatshem për ambiente të jashtme që përmbledh komoditetin dhe elegancën e një divani të brendshëm. Nëpërmjet pranisë së moduleve të ndryshme, me Arki-Sofa mund të krijohen kompozime të shumta për të plotësuar nevojat e hapësirës dhe personalizimit të ambienteve të banimit.

Divan me mbështetëse krahësh me mbushje me shkumë poliuretani me veshje të papërshkueshme nga uji. Jastëkët e tij me formë të plotë gjeometrike dhe të trashë mbështeten në një strukturë të lehtë. Veshja është e heqshme në mënyrë që të mund të pastrohet dhe mirëmbahet me lehtësi.

Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Divan me mbështetëse krahësh me mbushje me shkumë poliuretani me veshje të papërshkueshme nga uji të mbuluar me pëlhurë të jashtme. Jastëkët e tij me formë gjeometrike dhe bujarisht të trashë mbështeten në një strukturë të lehtë të mbështetur nga rripa elastikë. Sedilja ngrihet nga toka nga këmbët prej çeliku të pandryshkshëm, ndërsa mbështetësja dhe mbështetësit e krahëve me tub çeliku karakterizohen nga detaje të dallueshme prej tik. Rreshtimi është i heqshëm në mënyrë që të mund të pastrohet dhe mirëmbahet me lehtësi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arki-Sofa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *