Dyqani

Arki-Sofa

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Arki-Sofa është një sistem divanësh i përshtatshem për ambiente të jashtme që përmbledh komoditetin dhe elegancën e një divani të brendshëm. Nëpërmjet pranisë së moduleve të ndryshme, me Arki-Sofa mund të krijohen kompozime të shumta për të plotësuar nevojat e hapësirës dhe personalizimit të ambienteve të banimit.

Divan me mbështetëse krahësh me mbushje me shkumë poliuretani me veshje të papërshkueshme nga uji. Jastëkët e tij me formë të plotë gjeometrike dhe të trashë mbështeten në një strukturë të lehtë. Veshja është e heqshme në mënyrë që të mund të pastrohet dhe mirëmbahet me lehtësi.

Kategori: , , Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arki-Sofa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *