Dyqani

Stoli Thonet

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni i këtij stoli është i inspiruar nga Michael Thonet. Ikonik dhe i pavdekshëm, një model i cili është gjithmonë në modë pavarësisht kohës. Mund të përshtatet sipas preferencave të klientit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stoli Thonet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *