Ndriçuesi Spirit

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Një gri e butë me një mprehtësi industriale. Efekti rrjedh nga sipërfaqja e aluminit e lyer me delikatesë. Ngjyra Titanium ka një ton të thellë reflektues, duke u shfaqur e errët dhe e lehtë në varësi të vendit ku qëndroni për të parë produktin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Spirit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *