Dyqani

Stoli Octo

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Numri mistik 8 dhe simboli i pafundësisë e kanë frymëzuar këtë stol me stil, me një formë thelbësore dhe të vazhdueshme, të aftë për të revolucionarizuar pamjen e çdo interieri. Ulësja e rrotullueshme është standarde. Butoni i rregullimit të lartësisë futet brenda sediljes.
Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stoli Octo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *