Formula

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Ekuacioni i përsosur për një vizion të ri të zyrës. . E thjeshtë. Modulare. Formula është një sistem i adaptueshëm për çdo situatë me një numër të vogël komponentësh. Një grup i thjeshtë panelesh për reduktimin e zhurmës, ndenjëse të buta modulare dhe aksesorë ju lejojnë të gjeni zgjidhje të pafundme për t’iu qasur çdo koncepti zyre.

Dizenjuar nga BrogliatoTraverso.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Formula”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *