Dyqani

Ndriçuesi Bastardo

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçues tavoline ose dyshemeje. Këndi është i rregullueshëm nga nyja në bazë. Një shufër zgjatuese e përfshirë e kthen nga ndriçues tavoline në një ndriçues dyshemeje. Prej çeliku, alumini dhe plastike. Bastardo është modeli vijues i Prototype, i projektuar gjithashtu nga Bernhard Dessecker.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Bastardo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *