Dyqani

Karrigia Astra

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karrige metalike e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Ngjyra e adaptueshme sipas dëshirës.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrigia Astra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *