Dyqani

Ndriçuesi 265

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

265 u projektua nga Paolo Rizzatto në 1973; ai përfaqësoi debutimin e arkitektit italian në dizajnimin e produkteve dhe ndriçuesve dhe hodhi themelet për një mënyrë më të gjerë të të menduarit për objektet dhe ndriçimin. Një vizatim i vitit 1973 nga Paolo Rizzatto, që tregon ngjyrat origjinale të përdorura nga arkitekti për të identifikuar çdo element të 265. Të njëjtat nuanca kryesore të verdhë, të kuqe dhe blu frymëzuan Flos në krijimin e versionit të ri të ndriçuesit.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi 265”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *