Arkiva

SMEG Toasters

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Tostieri Smeg është ndihmësi i përsosur për mëngjeset tuaja, i cili sjellë së bashku funksionalitetin dhe ergonominë në dizajnin e tij estetikisht të këndshëm. Ai kombinon stilin ikonik të mes shekullit me tiparet moderne.
Në mëngjes ose në drekë – kur bie në dashuri me tostierin e stilit të viteve 50, do të gjeni çdo justifikim të mundshëm për ta përdorur atë.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”13153″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Reputacioni i Smeg për prodhimin e produkteve me dizajn të cilësisë së lartë është duke u rritur në të gjithë botën, me pajisjet e tyre shtëpiake të mëdha dhe të vogla të cilat kanë fituar disa çmime të spikatura të dizajnit. Tostierët e Smeg kanë fituar disa çmime ndërkombëtare.

Ju mund të zgjidhni nga gama e ngjyrave të ëmbla që përputhen me pajisjet e tjera të SMEG, për një dizajn të koordinuar të kuzhinës tuaj. I gjeni vetëm në showroom-in SMEG![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13152″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_single_image image=”13151″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: smeg.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]