Arkiva

SMEG: Small appliances

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Arkitektura është një disiplinë që mund t’u jepet edhe objekteve dhe pajisjeve shtëpiake gjithashtu.
Objektet solide, praktike dhe thelbësore që e bëjnë kuzhinën një vend të ngrohtë dhe mikpritës për të qenë.[/vc_column_text][vc_column_text]ÇMIMET NDËRKOMBËTARE

Reputacioni i smeg për realizimin e produkteve me cilësi të lartë të dizajnit është në rritje në të gjithë botën, me pajisjet e rëndesishme shtëpiake kanë fituar disa çmime të spikatura të projektimit.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13753″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]MAKINERITË E KAFES ESPRESSO

Tradita italiane e bërjes së kafesë sundon përfundimisht hapësirat shtëpiake, duke magjepsur të gjithë dashamirësit e ekspresit.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]MAKINERIA E KAFES SE FILTRIT

Kafeja me filtër (ose ‘Americano’) është kënaqësi për tu shijuar ngadalë, dhe shpesh shoqërohet me idenë e një pushimi të gjatë dhe relaksues: shoqëruesi ideal për një ditë në punë me filxhanin tuaj në tryezën tuaj, për tu shijuar në mëngjes ose dreka, ose të marrësh me vete kur të largohesh nga shtëpia – një shoqërues i këndshëm për të luftuar ngutjen dhe nxitimin e ditës tënde.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13755″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]ÇAJNIKET

Të shpejtë, të sigurt dhe të besueshëm, çajnikët Smeg ofrojnë një trup çeliku të pandryshkshëm, një kapacitet të madh 1.7 litra dhe një bazë pa tela që e bën atë edhe më praktik dhe më funksional pasi mund të ripozicionohet sipas dëshirës.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13756″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]SHTRYDHËSI I FRUTAVE

Lehtësia e përdorimit dhe pastrimit– shtrydhësi madje vjen me një mbulesë për të mbrojtur pajisjen nga pluhuri kur nuk është në përdorim (kjo gjithashtu mund të përdoret si enë kur produkti është në përdorim).
Shtrydhësi elektrik i agrumeve Smeg CJF01 kombinon dizajn elegant dhe performancën e shkëlqyer me besueshmëri. Ky është me të vërtetë një lëng agrumesh që ofron ndjenjën e mirëqenies i cili  vjen nga shijimi i një lëngu të freskët të frutave.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13757″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]PAJISJA E SMOTHIEVE

Për një smoothie me fruta dhe kos të shëndetshëm për mëngjes, për të rikuperuar me një pije freskuese pas një stërvitje, ose për të përgatitur një supë të shpejtë dhe të thjeshtë për drekë.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13758″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]TOSTIER

Thekësja e Smeg kombinon ergonominë, funksionalitetin dhe ekuilibrin estetik.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13759″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]MIKSUESIT E QËNDRUESHËM

Miksues Smeg, të karakterizuar nga linja lakimi dhe ngjyra të gjalla që pasqyrojnë frymën inovative dhe pasionin për gatimin, janë aleati ideal në kuzhinë.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13760″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment