Arkiva

SHARE TIRANA 2020

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]Shoqata e Arkitektëve të Shqipërisë ka kënaqësinë t’ju ftojë në aktivitetin SHARE Tirana 2020 – International Architectural and Engineering Forum. Edicioni i tretë do të zhvillohet në 11 Shkurt 2020.

Regjistimi në event është zyrtarisht i hapur dhe mund të bëhet këtu.

Anëtarët e vitit 2020 të Shoqatës së Arkitektëve të Shqipërisë mund të përfitojnë regjistrimin falas brenda datës 17 Janar.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”9765″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]Çështjet kryesore të SHARE Tirana 2020:

Një program konference me arkitektë të njohur, të cilët do të prezantojnë projektet e tyre me çmime ndërkombëtare.

Tematikat: Arkitekturë Interieri / Dizajn dhe Mobilim / Dizajn i Ndriçimit / Fasadat / Tarraca / Izolimi / Peisazhi;

Debat Ndërkombëtar “Transformimi i botës nëpërmjet arkitekturës”;

SHARE Future Projects Awards (Çmimi i Projekteve të së Ardhmes i SHARE) në katër kategori; Rezidenca; Zyra dhe hapësira pune; Hoteleri – SPA – Restorante; Hapësira publike dhe Zhvillim Urban.

Një ekspozitë e zgjidhjeve inovative arkitektonike, produktet dhe shërbimet.

Rrjeti i internetit dhe evente sociale, si ture arkitektonike, vizita praktike, si dhe koktejle dhe takime bashkëbisedimesh.

Jeni të mirëpritur të jeni pjesë e eventit.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]Rreth Share Tirana 2020: https://share-architects.com/share-tirana-2020-about/

Rreth Share Architects: http://share-architects.com/about-us/[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment