Dyqani

Sistem ndarës për zyra SMARTIA P200

Alumil Albania

1.00

Sistem ndarës për zyra SMARTIA P200

Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Një sistem ndarës mjaft i dallueshëm me linja jashtëzakonisht elegante dhe estetikë të lartë. Opsione kanati struktural ose gjysëm struktural, është një sistem unik i projektuar posaçërisht për të ofruar një sërë avantazhesh jashtë konkurrencës. Avantazhet Elegancë unike, sidomos me versionet strukturale të kanatit Rezultat strukturoral absolut, sidomos me panelin struktural dopjo të dyerve Instalim i shpejtë pasi që panelet janë të varura lehtësisht me lidhësin e fiksuar izolimi i zhurmave, të paktën 38 dB Shumëllojshmëri të gjerë të tipologjive, duke përfshirë strukturën e kryqëzuar Karakteristika dhe zgjidhje shtesë, të tilla si fletë hijëzuese me rrotullim elektronik ose me rrotullim manual

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem ndarës për zyra SMARTIA P200”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *