Arkiva

Pasha Armchair – Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Kolltuku transparent Pasha është një dizajn nga Claudio Dondoli dhe Marco Pocci për firmën italiane Pedrali. Kolltuku Pasha është sinteza perfekte e traditës dhe inovacionit. Ky kolltuk është i përshtatshëm për hotele, restorante si dhe ambjente të jashtme dhe mund ta gjeni në Almex Contract Furniture.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”12609″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Me materialet e tij moderne dhe formën fluide orientale, kolltuku Pasha demonstron një ndërthurje të zgjuar të së vjetrës dhe të resë, ndërsa pamja e tij estetike është kombinuar me një rehati të jashtëzakonshme. Kolltuku është bërë nga polikarbonati transparent me një prekje që i jep shkëlqim mobiljes. Ky material i ashpër dhe i qëndrueshëm i fal zhdërvjelltësi dizajnit duke e bërë atë të përshtatshëm si për ambjentet e jashtme ashtu dhe për dhomat e ndenjes  dhe dhomat e gjumit.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12608″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_single_image image=”12607″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: pedrali.it & ambientedirect.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]