Arkiva

Myra Chair by Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Almex Contract Furniture prezanton koleksionin e karrigeve Myra, dizajnuar nga Emilio Nanni në vitin 2016. Duke ndjekur frymën e kompanisë, kjo familje e karrigeve të veshura me copë, përfaqësonë idenë e rehatisë që sigurojnë produktet e Almex‎.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”11136″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Një karrige me një paraqitje dhe formë bashkëkohore, në përputhje me shijet ndërkombëtare që i kushton rëndësi stilit të dizajnit, Myra i siguron vetes hijeshinë e saj në çdo mjedis. Linja është tipari i saj dallues, së bashku me vëmendjen e lartë ndaj detajeve. Kontrasti në stilim dhe kombinimet e shumta të ngjyrave dhe materialeve, i japin produktit një zhdërvjelltësi të fortë.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”11141″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Myra, me opsionet e saj të pafundme dhe stilin e saj diskret, por njëkohësisht të fortë, kënaq çdo kërkes specifike të krijimit të komfortit dhe kërkesës për rehati, duke e bërë atë një kandidate të mirë për t’u zgjedhur nga blerësit. Këtë produkt mund ta gjeni në çdo dyqan Almex në Shqipëri.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”11138″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: archiproducts.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment