Base

Name

دستگاه هایفو تراپی چیست؟

About

جست‌وجوی اکسیر جوانی یک داستان قدیمی است که از طریق روش‌های مختلف در طول تاریخ باستان از هر گوشه جهان روایت می‌شود. برگرفته از چاه عمیق جمعی دانش، و با کمک دوران فناوری، در گذشته‌ی نه چندان دور شاهد نوآوری روش‌های مؤثرتری بوده است.

در چند دهه اخیر، درمان های مختلفی از جمله لایه برداری شیمیایی، میکرودرم ابریژن، لیزر فرکشنال و رادیوفرکوئنسی برای درمان چین و چروک صورت و الاستیسیته ایجاد شده است. با این حال، گزینه درمانی ایده آل هنوز شناسایی نشده است.

اخیرا سونوگرافی به عنوان یک روش درمانی جدید برای اهداف درمانی و زیبایی معرفی شده است. آزمایش‌های بالینی نشان داده‌اند که سونوگرافی متمرکز با شدت بالا دستگاه هایفو تراپی ممکن است بهترین نمونه از این تکنیک باشد، که نتایج طولانی‌مدت را ستوده است که بسیار فراتر از فناوری‌های قبلی است.

فن آوری دستگاه هایفو تراپی hifu therapy device چگونه کار می کند

شاید برخی از شگفتی های اولتراپی یا اولتراپی (ترکیبی از کلمه اولترا و تراپی) شنیده باشند. دستگاه هایفو تراپی در واقع یک برند ماشین های هایفو تراپی است. هایفو از قدرت اولتراسوند برای مقابله با اثر جاذبه و پیری پوست برای لیفت و سفت کردن پوست استفاده می کند. اولتراسوند شکلی از انرژی است که تفاوت قابل توجهی با نور مانند لیزر یا انرژی الکتریکی (رادیو فرکانس) دارد.

دستگه هایفو تراپی از سطح پوست محافظت می کند، به طور دقیق به لایه های درم و زیرسازی، جایی که ضعیف شدن ساختار شروع می شود، نفوذ کرده و درمان می کند.

بافت در نقطه هدف تا 65 درجه سانتیگراد گرم می شود، گرمای حرارتی با بافت پوست ایجاد می شود که هم زخم و هم اصطکاک سلولی ایجاد می کند که به نوبه خود باعث بهبودی می شود، بلافاصله کلاژن را منقبض می کند و تولید سریع را تحریک می کند.

دستگاه هایفو تراپی چگونه متفاوت است

دستگاه هایفو تراپی با استفاده از انرژی صوتی در مقایسه با سایر دستگاه های آرایشی غیرتهاجمی که از لیزر استفاده می کنند، عمیق تر به پوست می رود. از آنجایی که لیزرها از انرژی نور استفاده می کنند، نمی توانند به لایه های عمیق تر پوست برسند. در حالی که هایفو انرژی اولتراسوند را در اعماق زیر پوست در دمای مناسب متمرکز می کند تا کلاژن را بازسازی کند و در نتیجه فرآیند طبیعی به نام نئوکلاژنز را آغاز می کند که کلاژن جدید می سازد.

درمان های لیزری فقط روی پوست های سطحی کار می کنند، زیرا نمی توانند در دمای مناسب به عمق بیشتری برسند. از سوی دیگر دستگاه هایفو تراپی آسیب های سطحی پوست، خطوط ریز و چین و چروک را به همراه اسکارهای آکنه، لکه ها، لکه های ناشی از افزایش سن، هایپرپیگمانتاسیون و آسیب های ناشی از نور خورشید برطرف می کنند.