Base

Name

کاربرد فریزر آزمایشگاهی وین طب

About

تجهیزات آزمایشگاهی قابل اعتماد برای موفقیت در هر مرکز تحقیقاتی مدرن ضروری است. ما مجموعه ای از ترازوها، سانتریفیوژ، آسیاب، هموژنایزر، همزن آزمایشگاهی، و گزینه های اختلاط را برای تجهیزات علمی و ابزارهای آزمایشگاه علمی شما ارائه می دهیم.

علاوه بر این، ما شرکای مفتخر و توزیع کننده راه حل های تبرید وین طب هستیم. یخچال و فریزرهای آزمایشگاهی طیف وسیعی از گزینه‌های ذخیره‌سازی سرد را ارائه می‌دهند، از جمله +5 درجه سانتیگراد، -41 درجه سانتیگراد / -32 درجه سانتیگراد و -82 درجه سانتیگراد. تمام گزینه های تجهیزات آزمایشگاهی ما را کاوش کنید و کشف کنید که چگونه این راه حل های برتر برای محققان و دانشمندان در داروخانه ها، بیمارستان ها، داروسازی ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی مناسب هستند.

یخچال‌ آزمایشگاهی دستگاه‌هایی هستند که برای نگهداری ایمن نمونه‌ها، نمونه‌ها، کشت‌ها و سایر آماده‌سازی‌های آزمایشگاهی در دمای سرد بین +4 تا +15 درجه سانتی‌گراد با ویژگی‌های ایمنی متعدد که در نتیجه 40 سال تخصص در فناوری تبرید ایجاد شده‌اند، در نظر گرفته شده‌اند.

فریزرهای آزمایشگاهی دستگاه‌هایی هستند که برای نگهداری محصولات آزمایشگاهی، نمونه‌ها، مواد آزمایشی، مواد شیمیایی یا معرف‌ها در دمای کمتر از -20 درجه سانتی‌گراد در نظر گرفته شده‌اند که در نتیجه 40 سال تخصص در فناوری تبرید توسعه یافته‌اند.

فریزرهای آزمایشگاهی دستگاه هایی هستند که برای نگهداری اجزای خون و پلاسمای خون، سلول های انسانی، بافت ها و سایر نمونه های آزمایشگاهی در دمای بسیار پایین تا -86 درجه سانتی گراد در نظر گرفته شده اند. مدل‌های U نشان‌دهنده بالاترین و غیرقابل سازش‌ترین نیازها با تکنولوژی و اقتصاد پیشرفته هستند. سیستم خنک کننده با توجه به مصرف انرژی و همچنین تولید گرمای هدر رفته و نویز به طور بهینه طراحی شده است. نقطه تنظیم استاندارد کارخانه -82 درجه سانتیگراد است، دما از -40 درجه سانتیگراد تا -86 درجه سانتیگراد قابل تنظیم است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فریزر آزمایشگاهی وین طب با ما در ارتباط باشید.