Base

Name

نحوه استفاده از دیگ روغن داغ

About

آیا دیگ روغن داغ شما باعث بی خوابی شب های بی پایان شما می شود و نگران این هستید که آیا صبح شروع به کار کند؟ آیا وقتی از سر کار به خانه برمی گردم گرمایش روشن می شود؟ آیا آب گرم برای دوش گرفتن بچه ها وجود دارد؟

در زاگرس ما می دانیم که دیگ بخار جدید یک سرمایه گذاری گران قیمت است که ممکن است لزوماً نتوانید از عهده آن برآیید، اما اگر دائماً برای تعمیرات و هزینه های تماس اضطراری پرداخت می کنید، ارزش دارد که به دنبال یک دیگ روغن داغ جدید باشید.

http://www.alibaba.com/premium/steam_boiler/CID1421.html

ما با همکاری هیتاچی کپیتال همکاری می کنیم تا هزینه گرمایش خانه شما را کاهش دهیم و خانواده شما را در برابر یک دیگ روغن داغ بخار بالقوه خطرناک در امان نگه داریم. طرح مالی دیگ بخار ما به شما این امکان را می دهد که در یک دیگ بخار جدید با هزینه مقرون به صرفه سرمایه گذاری کنید. دیگ بخار جدید و طرح اعتباری مناسب خود را انتخاب کنید و ما به محض انجام توافق، سیستم شما را تامین و نصب خواهیم کرد.

با کمک مالی بدون بهره در دیگ بخار جدید خود، از نداشتن چیزی برای پرداخت در 10 ماه اول نهایت استفاده را ببرید. از روزی که دیگ روغن داغ با مصرف انرژی جدید در خانه شما نصب می شود، نیازی به پرداخت فوری ندارید.

دوستان ما در هیتاچی به شما کمک می کنند تا بفهمید دیگ گرمایش مرکزی جدید شما در ماه چقدر هزینه دارد و همچنین برنامه های پرداخت مختلفی را برای پرداخت آن به شما ارائه می دهند. بسته بندی مالی خود را متناسب با وضعیت مالی شخصی خود تنظیم کنید، چه بخواهید هزینه را در 12 یا 120 ماه تقسیم کنید، سپرده گذاری یا بدون سپرده تضمین می کند که دیگ بخار جدید برای شما و خانواده شما کاربردی است.

اگر تا به حال مجبور شده اید با یک دیگ بخار قدیمی و مستعد ایراد سر و کار داشته باشید، می دانید که چند ماه یکبار، یا بدتر از آن، هر چند هفته یکبار برای تعمیر بیرون بروید، جالب نیست. یک خرید دیگ بخار جدید و مدرن با قطعات قابل اعتمادتر و کارآمدتر ساخته می شود که به مراتب کمتر برای شما و خانواده شما دردسر ایجاد می کند.

اگر مشکلی بیشتر از ارزشش باشد، برای تعمیر دیگ روغن داغ معیوب خارج شوید.