Arkiva

La Plus Belle LED Mirror

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

“Imagjinoni shtrigën duke pyetur pasqyrën e saj: Pasqyrë moj pasqyrë, më trego kush është më e bukura”. Por në errësirë, nuk funksionon. Në errësirë, asgjë nuk ekziston, madje as pyetjet. Flos ndezi dritat rreth pasqyrës dhe në të u shfaq Borëbardha. ” – Philippe Starck

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”12190″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Një objekt magjik, gjysmë ndriçues dhe gjysmë mobilje:
La Plus Belle, dizajnuar nga Philippe Starck për FLOS, është një pasqyrë e ndërthurur me ndriçimin. Ajo është krijuar për të siguruar dritën më të mirë të mundshme në një ambjent, zgjedhja perfekte për këndin tuaj të bukurisë në dhomën e gjumit ose për sallonin tuaj të bukurisë.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12191″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Plus Belle është një pasqyrë elegante muri në formë ovale, dy metra e lartë, me një burim ndriçimi të integruar anash saj. Llamba speciale LED fshihen nën difuzorin optik prej silikoni, të vendosura në një mënyrë shumë të shpeshtë për të rritur uniformitetin e difuzionit dhe për të krijuar një performancë unike të dritës. Për më tepër, drita nga La Plus Belle është e këndshme dhe e butë (2700K), si dhe është e menaxhueshme me një sensor të integruar në pasqyrë.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12192″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: flos.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment