Arkiva

Choppy Chair by Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Karrigia Choppy nga Almex Contract Furniture është plot jetë, e krijuar posaçërisht për stilet e jetës moderne, me forma të pastra që ju përqafojnë qetësisht.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”13827″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Choppy kombinon avantazhet e materialeve dhe pëlhurave të dizajnuara për mjedise të jashtme, me përsosjen dhe komoditetin e finesës së tapicerive për ambiente të brendshme.
E veshur me një guaskë prej teknopolimeri me një jastëk të lëvizshëm me pendë, karrigia Choppy kombinon finiturat me shkëlqim të materialeve të qëndrueshme me jastëkë të rehatshëm dhe shumëngjyrësh, duke e bërë atë të përshtatshme dhe origjinale për përdorime të panumërta.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13828″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: lartdevivreonline.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment