Arkiva

Avenica Chair – Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

E lehtë, e freskët dhe e thjesht: këto janë karakteristikat që dallojnë Avenica, një karrige nga Almex Contract Furniture. Një produkt inovativ dhe ambicioz, i dizajnuar për çdo situatë ku keni nevojë të uleni. Struktura në formë rrjete, e hollë dhe e guximshme e karriges, e bëjnë atë ideale për përdorim intensiv, pesha dhe magazinimi i lehtë e bëjnë atë praktike, ndërsa sistemi i patentuar i prodhimit e bën atë jetëgjatë dhe të qëndrueshme për mjedisin.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”13486″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]E zgjuar dhe funksionale, Avenica është zgjidhja ideale për arredimin çdo hapësire, madje edhe ato të jashtme, duke ofruar liri të plotë të kompozimit dhe kombinimit të ngjyrave. Karrigia Avenica është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu pastruar: e gjitha në emër të bukurisë dhe thjeshtësisë së sofistikuar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13487″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: gaber.it[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment