Arkiva

Folio Chairs – Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Folio është një koleksion inovativ dhe elegant i karrigeve relaksuese për përdorim të jashtëm, me një dizajn me katror të perforuar dhe ngjyra mat. Me një mbështetëse të lidhur në mënyrë fluide me ulësen, karrigia është një arritje e rafinuar strukturore, ku mund të mbështeteni në dy pozicione të rehatshme.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”13685″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Almex Contract Furniture, Folio është e disponueshme në dy versione: me strukturë fikse dhe strukturë me bazë lëvizëse. Ajo vjen së bashku me një stol për relaksimin e këmbëve gjithashtu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13686″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]E karakterizuar nga linja të qarta, karrigia ka një sistem lëvizjeje të patentuar për pjesën mbështetëse dhe ulëse, e disponueshme gjithashtu me një jastëk elegant opsional në pëlhura dhe ngjyra të ndryshme, posaçërisht për përdorim të jashtëm. Ideale për kopshtin apo tarracën tuaj. Folio është jashtëzakonisht e lehtë për t’u pastruar, magazinuar, e papërshkueshme nga uji dhe plotësisht e riciklueshme.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13687″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: nardioutdoorusa.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment