Arkiva

Isidoro Stool – Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Stimulues për ata që e duan dizajnin me ngjyra të forta, perfekt për ata që kanë nevojë për hapësira të organizuara: Isidoro përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo habitat elegant dhe modern.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”13053″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Stoli Isidoro nga Almex Contract Furniture është stabil, i lehtë, funksional dhe i qëndrueshëm. Realizuar nga bashkimi i metalit dhe polimerit, ky stol i rehatshëm funksionon në mënyrë të përkryer edhe për përdorim të gjerë në natyrë. Ky lloj dizajni duket bukur dhe rinor, i përshtatshëm në mënyrë ideale për kuzhinat, hapësirat publike, si dhe tarracat apo kopshtet.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”13051″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: gaber.it[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”13052″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment