Arkiva

SMEG 50′ Style Fridges

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Forma të rrumbullakta, detaja të kromuara dhe ngjyra të shndritëshme, bëjnë cdo hapësirë plot stil dhe karakter, duke magjepsur të apasionuarit e stilit dhe dizajnit.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”13426″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Stili i viteve ’50

[/vc_column_text][vc_column_text]Gama e stilit të Smeg 50’ përmban dizajne pa dyshim të cilësisë së parë, linjat klasike, të lakuara dhe ngjyrat e gjalla, kombinohen në mënyrë të përsosur me teknologjinë e re.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13425″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Frigoriferi origjinal dhe ikonë FAB28 është më shumë sesa thjesht një frigorifer. Ky Frigorifer dominon rrethinat e saj, ashtu si divanin ose llambën në dhomën tuaj të ndenjes. Smeg ka zhvilluar gjithashtu një gamë të pajisjeve të tjera saktësisht me të njëjtën temë të viteve 50’ dhe sigurisht të cilësisë më të mirë: frigoriferë në madhësi të ndryshme dhe me kapacitete të ndryshme, ngrirës, makina larëse dhe pjatalarëse. Gjithmonë evokues dhe eklektik, ata janë bartësit e standarteve të cilësisë dhe dizajnit Made in Italy që është i famshëm në të gjithë globin për ndërthurjen e tij të artit dhe funksionalitetit.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=7YUwluTTF1k&feature=youtu.be”][vc_column_text]Source: smeg.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment