Base

Name

فریزر آزمایشگاهی چه کاربردی دارد؟

About

انتخاب و خرید یخچال یا فریزر آزمایشگاهی تجاری مناسب در آزمایشگاه شما امری حیاتی در مدیریت آزمایشگاه امروزی است. ممکن است فکر کنید تصمیم گیری در مورد یخچال صفحه نمایشی که ظاهر مناسبی دارد و می تواند همه نمونه ها را نگه دارد، آسان است. با این حال، باور کنید یا نه، چیزهای زیادی وجود دارد که باید قبل از انتخاب یکی از آنها سنجید.

انتخاب فریزر آزمایشگاهی مناسب می‌تواند خط بسیار خوبی بین نگهداری و کاهش دمای نمونه‌های لمسی شما باشد. اگر می‌خواهید تجهیزات قدیمی را جایگزین کنید یا یک مرکز جدید را راه‌اندازی کنید، ما چند نکته کلیدی را بیان کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام یخچال یا فریزر تجاری کاملاً در آزمایشگاه شما مناسب است.

توانایی یخچال تجاری یا یخچال آزمایشگاهی بلافاصله به تعداد نمونه ها یا ارزیابی های مورد نیاز برای ذخیره سازی متکی است. این ایده فوق العاده ای است که ابعاد بیرونی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که یخچال یا فریزر آزمایشگاهی عمودی جدید در مکان خاص خود قرار می گیرد. امکانات تحقیقاتی بزرگتر، موسسات، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها نیز می توانند به ابزارهای بزرگتر نیاز داشته باشند. یا همچنین، چند واحد کوچکتر برای برآوردن نیازهای ذخیره سازی خود. گجت‌های کوچک‌تر متعدد در برخی موارد می‌توانند طرح‌بندی ناب را ارائه دهند که منجر به خرابی کمتری می‌شود. هنگام خرید فریزر آزمایشگاهی جدید، الزامات سرنوشت را در نظر بگیرید. این می تواند هزینه های اضافی را در دراز مدت صرفه جویی کند.

دسترسی چگونه یخچال آزمایشگاهی نمایشگر یا فریزر آزمایشگاهی سینه ای جدید را وارد اتاق کنم؟

قبل از اینکه بفهمید تجهیزات تبرید تجاری را در آزمایشگاه خود در کجا قرار دهید، اطمینان حاصل کنید که دسترسی مناسب دارید و تمام محدودیت های فضایی را در نظر بگیرید. ابتدا، می توانید در مسیر راه بروید و مطمئن شوید که همه درها به اندازه کافی پهن و به اندازه کافی بلند هستند.

https://vinteb.com/

با وجود تغییرات و افزودنی‌ها، آشنایی با انواع اصلی یخچال‌ها (یخچال درب دوشیشه، فریزر درب کشویی، فریزر قائم و فریزر صندوقی) مایل‌ها مفید است.

نیازهای تهویه می تواند از مدلی به مدل دیگر متفاوت باشد. قبل از خرید باید از تامین کننده خود بخواهید تا مطمئن شود که در محل ابزار این موضوع را در نظر گرفته اید. بسته به یخچال یا فریزر آزمایشگاهی، هوا معمولاً از پشت و بالای دستگاه تامین می شود. به طور کلی، هرچه منطقه عرضی تهویه بزرگتر باشد، یخچال نمایشگر یا فریزر آزمایشگاهی صندوقی از نظر انرژی کارآمدتر خواهد بود.

ورودی و خروجی هوا نباید به هیچ وجه مسدود شود. و نیاز به تمیز کردن و نگهداری روزانه دارند. اگر مقررات تهویه را در منطقه پیشنهادی خود دارید، از ارائه دهنده خود بخواهید جریان هوای سفارشی را به شما ارائه دهد. این اغلب برای هوای تحت فشار در قسمت جلوی دستگاه پیکربندی می شود، بنابراین نیازی به فضای خالی اضافی ندارید.

برای آگاهی بیشتر از نحوه فروش فریزر آزمایشگاهی وارد سایت اصلی ما شده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.