fbpx

Pierre Cardin Home - Jepini personalitet shtëpisë tuaj.

🏆 Kompania nr.1 në Shqipëri me koleksionin më të madh të sixhadeve autentike hand-made🏆 100 vite garanci 🏆 Luxury furniture brands 🏆 Hand-made Rugs

Bota e Pierre Cardin përbëhet nga shumë elemente; ajo është klasike por edhe avant-gard. Modë, aksesorë, detaje, mobilje, tekstile magjike, show more

0676000019 / 0698637665

prestigehome, Autostrada Tirane-Durres, km 12, Tirane, Tirane, Rruga Sami Frasheri, Ish Bllok, Tiranë

http://www.pierrecardin.al

Mon

09:00 AM - 05:00 PM

Tue

09:00 AM - 05:00 PM

Wed

09:00 AM - 05:00 PM

Thu

09:00 AM - 05:00 PM

Fri

09:00 AM - 05:00 PM

Sat

09:00 AM - 05:00 PM

Sun

09:00 AM - 05:00 PM

Bota e Pierre Cardin përbëhet nga shumë elemente; ajo është klasike por edhe avant-gard. Modë, aksesorë, detaje, mobilje, tekstile magjike, butësi dhe timeless… E tillë është bota inovative e Pierre Cardin Home

Format gjeometrike në produktet e saj, të lidhura me ndërthurjen e fibrave, formave dhe teknologjisë artizanale me atë moderne për të krijuar linja unike dhe të pa imitueshme, njihen në të gjithë botën.

Pierre Cardin Home, ndër të tjera, pas vendosjes së statusit të markës prestigjoze dhe si ofruesja ekskluzive e tapetave dhe sixhadeve artizanale unike, ne Shqipëri dhe më gjerë, e vijoi zgjerimin e saj edhe në prodhimin dhe ofrimin e mobiljeve Pierre Cardin apo duke marë ekskluzivitetin e emrave botëorë në industrinë e mobiljeve, dyshekëve, aksesorëve, letrave murale etj. Materialet e përdorura nga Pierre Cardin, përbëhen nga fibra natyrale, anti-bakteriale dhe në harmoni me shëndetin tuaj.

Pierre Cardin, erdhi për herë të parë në Shqipëri në Qershor të 2010, me një showroom në City Park. Përgjatë kohës, brandi Pierre Cardin, u bë akoma edhe më i fuqishëm në Shqipëri. Sot, ky brand, është zhvilluar në në Pierre Cardin Home, Pierre Cardin dhe ekskluzivitetet brenda industrisë së arredimit të ambjenteve dhe linjave Interior Design nga e gjithe bota.

Create your rate

No ratings to display.

send us a message

[recaptcha id:ko class:ko]

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial