Arkiva

Bronte Chair – Almex Contract Furniture

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”30px”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Bronte është një karrige klasike italiane, një zgjedhje perfekte për t’i dhënë ambjentit tuaj të brendshëm një shije elegance. Dizajni i saj ekskluziv është theksuar me element dekorativ të stilit barok,  të gdhendur me dorë. Ulësja e karriges është punuar me materiale me cilësi të lartë.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”11949″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Tapiceria e karriges klasike Bronte mund të personalizohet me një gamë të gjerë të pëlhurave dhe copave prej lëkure. Ajo mund të përpunohet sipas kërkesave të klientëve. Kjo karrige klasike është 100% prodhim italian dhe mund ta gjeni vetëm në Almex Contract Furniture.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”11950″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][vc_column_text]Source: sevensedie.com[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”11948″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]